Doramas'ı Çevrimiçi İzlemek için Uygulamalar

Doramas'ı Çevrimiçi İzlemek için Uygulamalar

By: Olivia Cristina

Dorama'yı cep telefonunuzda mümkün olan en kolay şekilde izleyin! Daha do it!
ADVERTISEMENT

Yalnızca Dorama hayranı olanlar, izlemenin büyük bir baş ağrısı olabileceğini bilir, çünkü orada akış veya abonelik kanallarında o kadar kolay bulunmazlar. Ancak, size Doramas Online'da izleyebileceğiniz süper işlevsel ve ödüllü uygulamaların bir listesini getirdik.

Doramas'ın Dünyası

Doramalar giderek daha ünlü hale geliyor ve giderek daha fazla insanı bu inanılmaz evrene çekiyor. Bu anlamda drama, başı, ortası ve sonu olan bir hikayedir ve Japon ve Asya kanallarında haftalık olarak oyunculuk yapan aktörler tarafından yorumlanır. Yani Brezilya pembe dizilerine çok benziyorlar ancak erişimleri o kadar kolay değil ve bu yüzden online dizi izleyeceğiniz yerleri sizler için getirdik.

Doramas Online İzlenecek Uygulamalar: We Tv

We Tv, çok çeşitli Asya dramalarına ve ayrıca diğer birçok Asya içeriğine sahip bir uygulamadır. Birçok kişi tarafından telefonunuzda dramaların yanı sıra Asya filmleri ve şovlarını izlemek için en iyi uygulama olarak oylanmıştır.

En iyi yanı, uygulamanın Portekizce altyazıya sahip olması ve tamamen ücretsiz olmasıdır. Yani eğlenmek için hiçbir şey ödemenize gerek yok.

Netflix

Bir akış kanalı olmasına rağmen, platform son zamanlarda çevrimiçi dizileri izleyicilerinin kullanımına sunmaya başladı. Ancak netflix bu alanda yeni olmasına rağmen her ay giderek artan bir katalogla kendini yenilemektedir.

Bu sayede platform altyazılı ve dublajlı seçeneklere sahiptir, ancak içerik abonelik gerektirir. Yani, [ve seçilen plano bağlı olarak 18.90 arasında değişebilen bir aylık ücret ödemem gerekiyor. Değerler hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Doramas Online İzleme Başvuruları: Kocowa

Mükemmel bir seçenek, çünkü platform yalnızca bir dizi Korece içeriğe sahip. Ancak, hata yapmayın, burada çevrimiçi dizilerden daha fazlasını izleyebilirsiniz, yine de romanlara, dizilere, filmlere ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

Kocowa'nın içeriğinin çoğu ücretsizdir, ancak bazı durumlarda abonelik gerekir.

Çevrimiçi drama izlemek isteyen herkes için mükemmel bir uygulama, avucunuzun içinde istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman erişmenizi garanti edecek.

Bu şekilde, daha da fazla eğlenmeniz için çeşitli Asya içeriklerine ve çoğu Portekizce dublajlı olarak erişebileceksiniz. Bu anlamda dikkat etmeniz önemlidir çünkü bu uygulamada birçok şey tamamen ücretsiz olmasına rağmen. Yani bazı içeriklere sadece aylık ücret ödeyen aboneler erişebilir.

Doramas Online İzlemek için Uygulamalar: Drama Flix

Sınırsız eğlenmeniz için dolu dolu Asya içeriği! Uygulama tamamen ücretsiz olup yüksek çözünürlüklü görüntü ve ses kalitesine sahiptir. Ek olarak, çoğu çevrimiçi dizinin Portekizce altyazısı vardır.

Dramalarınızı Çevrimiçi İzleyebileceğiniz Daha Fazla Yer Görün

Doramaları izlemeniz için diğer uygulamaların listesine buradan bakın!

  • Merhaba! Filmler ve teller
  • çıtır çıtır
  • Maks Serisi
  • hat tv
  • Dram Taraftarları
  • Uygulama Drama
  • HBO Max

Sonuçta, Doramas Online'ı nasıl izleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Yorumlarda bize buradan bahsedin ve guian haberdar olmak için arkadaşlarınıza ve ailenize göndermeyi unutmayın.